הסיפור שלנו

אנחנו מאמינים ביחס אישי, כנות ויושרה מקצועית וליווי צמוד. כשאנחנו עובדים איתך אנחנו מרגישים שההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, הכלל הזה מנחה ומוביל אותנו בכל מה שאנחנו עושים ואיך שאנחנו מתנהלים מולך ואיתך.

שנים של ניסיון בתחומים של ייעוץ עסקי, ניהול כספים, הדרכות אקסל לשלל תעשיות, בניית מודלים, ניתוח עלות תועלת, החזרי השקעה וניהול בפועל של פעילויות בתחומים שונים ומגוונים, הדרכות בתעשיות ההיטק, תעופה המזון ועוד. לא יכלנו לעשות את כל הדברים הללו ללא התוכנה הנפלאה ששמה אקסל. התוכנה הזו בנתה לנו קריירות מפוארות ועכשיו הגיעה העת להעביר את הידע אליכם.

יצחק יעקובי

בוגר לימודי ראיית חשבון באונ’ אוקספורד, בעל שנים של ניסיון בניהול פרוייקטים מורכבים בחברות תעשייה אווירית ובעל שנים של ניסיון כמנהל פיתוח עסקי ומנהל שיווק של חברות מובילות בתעשייה האווירית הסינית. בנוסף להיותו מנהל ומדריך, איציק הוא גם זמר ומוסיקאי חובב, נשוי ואב לשנים. לאחר שנים שנים של עבודה בחברות אחרות החליט ליישם את הידע והניסיון שצבר ולעזור לאחרים ללמוד אקסל.

אסף פנחס

בוגר לימודי כלכלה באונ’ חיפה ובעל MA בלימודי המשפט מאונ’ בר-אילן. אסף התחיל את דרכו המקצועית בחברת ייעוץ של משרד רואי חשבון ומשם עבר לעבוד כאנליסט פיננסי ושיווקי בחברה צרכנית גדולה. במהלך השנים הללו אסף פיתח מיומנות לראות ולהבין את המציאות העסקית, למדל אותה, לכמת אותה ואז לבחון אותה והכלל המנחה שלו הוא “להפוך סיפורים למספרים ומספרים לסיפורים”. בשנים האחרונות אסף עבד עם מספר חברות וסייע להם להרכיב ניתוחי נתנוים תוך שימוש בpower bi ו-Power Pivot & Query  באופן מסודר ומקצועי. אסף נשוי ואב לשניים.